Profesjonalny konferansjer- wodzirej

Każda impreza potrzebuje przewodnika!

Jednym z naszych największych atutów jest sposób prowadzenia imprezy i łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi. Lata doświadczenia sprawiły, że Artur do perfekcji opanował sztukę prowadzenia i zabawiania gości. Od samego początku imprezy nasz wodzirej wychodzi do gości i mówi do nich w taki sposób, że szybko nawiązuje z nimi bliską więź. Dzięki temu goście zawsze są chętni brać udział nie tylko w zabawach ale i we wszystkich ważnych wydarzeniach podczas imprezy.

Wszystko na najwyższym poziomie, bez sprośnych żartów i chamskich tekstów.

Prowadzimy imprezy również w języku angielskim!

Zabawy na poziomie

Kojarzycie sprośne zabawy weselne takie jak np: przekładanie jajek na czas przez spodnie partnera lub jedzenie banana przez panią wsadzonego w rozporek pana?

Nic z tych rzeczy!

Całą listę propozycji konkursów dostaniecie od Nas na spotkaniu i sami zdecydujecie, które z nich będą poprowadzone podczas waszej imprezy. Wszystko ze smakiem i na wysokim poziomie.

Portamento Cover Band - Zespół na wesele weselny Łódź Łódzkie - Portamento

Nowoczesne wesele

Scenariusz wesela jest ruchomy

Otrzymany od nas przykładowy scenariusz imprezy, będą Państwo mogli dowolnie modyfikować, dzięki czemu urządzicie swoje wymarzone wesele.

Jesteśmy otwarci również na wszelkiego rodzaju pomysły i sugestie z Waszej strony.

Nudne oczepiny?

U nas sami zdecydujecie ile mają trwać oczepiny!

Na pierwszym spotkaniu z nami otrzymają Państwo od nas przykładowy scenariusz imprezy wraz z przykładem oczepin. Na jego podstawie sami ustalicie jakie punkty mają zostać przeprowadzone a jakie nie. Pozwoli nam to oszacować przykładowy czas trwania oczepin.